• המחיר המעולה
  • חדש
חוט תיקון השרוול, חוט להכניס קיט, מדויק חוזק גבוה על גבוה מתח מיתוג תקשורת מיקרוגל

חוט תיקון השרוול, חוט להכניס קיט, מדויק חוזק גבוה על גבוה מתח מיתוג תקשורת מיקרוגל

 
ILS 141.60

כמות
בחנות.

את חוט בורג סט ממוקמת הברגה של לחומר כגון סגסוגת אלומיניום טופס סטנדרטי חוט פנימי עם חוזק גבוה, התנגדות ללבוש גבוהה, דיוק.השימוש של חוט בורג שרוולים עבור מ " מ-אינץ הליכי חור המרה הוא נוח ומהיר.עם קופסת ספוג היטב הגנה התחבורה הבטוח.החל מתח גבוה מיתוג, מיקרוגל תקשורת, חלקי רכב, הפרדת אוויר ציוד, רדיאטורים, וכו'.הליכי חור להחליק תיקון של חלקים, כגון הליכי חור תיקון של מכונת הזרקה בתבנית.את ציוד מיובא או מכני סנטימטר חוט פגום, ואת זה צריך להיות שונה מ " מ חוט עקב אספקה של חלקי חילוף.במקרה של השחלה שגיאה או תיקון של נזק פנימי מושחל חור, את הליכי החור יכול להיות משתלם ויעיל לתיקון באמצעות שרוול מושחל כאמצעי לתיקון.באותו ברגים יכול לשמש גם לאחר התיקון.תכונה : 1. את חוט בורג סט ממוקמת הברגה של לחומר כגון סגסוגת אלומיניום טופס סטנדרטי חוט פנימי עם חוזק גבוה, התנגדות ללבוש גבוהה, דיוק.2. במקרה של השחלה שגיאה או תיקון של נזק פנימי מושחל חור, את הליכי החור יכול להיות משתלם ויעיל לתיקון באמצעות שרוול מושחל כאמצעי לתיקון.באותו ברגים יכול לשמש גם לאחר התיקון.3. החל מתח גבוה מיתוג, מיקרוגל תקשורת, חלקי רכב, הפרדת אוויר ציוד, רדיאטורים, וכו'.הליכי חור להחליק תיקון של חלקים, כגון הליכי חור תיקון של מכונת הזרקה בתבנית.את ציוד מיובא או מכני סנטימטר חוט פגום, ואת זה צריך להיות שונה מ " מ חוט עקב אספקה של חלקי חילוף.4. השימוש של חוט בורג שרוולים עבור מ " מ-אינץ הליכי חור המרה הוא נוח ומהיר.5. עם קופסת ספוג היטב הגנה התחבורה הבטוח.מפרט : סוג פריט : חוט Sleeve Material : פלדת אל Steel Thread להכניס גודל : M12x1.5 אורך : 2 D.אנחנו-טקסט שולחן td,.אנחנו-טקסט שולחן ה,;.אנחנו-טקסט השולחן,רשימת החבילות : 1 x ספירלת Drill1 x בורג Tap1 x Wrench1 x לשבור Pin Tool1 x הקס Wrench12 x חוט תיקון Insert Note : Instructions Drill חורים באמצעות התאמת המקדחה.השתמש חוט מושחל (מיוחד) הקש הקשה, את עומק תעלה על חוט בורג שרוול הרכבה אורך.להכניס את החוט הבורג לתוך הרכבה ברגים עם הזנב למטה.סובב את מפתח הברגים לטפל לדפוק את החוט הבורג לתוך הליכי חור.הפסקה סיכת כלי כדי ליישר את הרכבה לטפל (הזנב) עם פטיש כדי להכות את המכות הכלי, את הזנב לטפל ניתן להסיר.כאשר יש בעיה עם ההתקנה של בורג ההברגה שרוול, (כגון שקפצה), את שרוול מושחל יכול להיות נלקח על ידי חוט השחלה כלי.


אודות המוצר

Item Type:
Thread Sleeve
Material:
Stainless Steel
Thread Insert Size:
M12x1.5 Length
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Spiral Drill :
1 x Screw Tap :
1 x Wrench :
1 x Break Pin Tool :
1 x Hex Wrench :
12 x Thread Repair Insert :
Instructions :
Drill holes using a matching drill bit. :
Use wire threaded (special) tap tapping, the depth must exceed the wire screw sleeve mounting length. :
Insert the wire screw into the mounting wrench with the tail down. Turn the wrench handle to screw the wire screw into the threaded hole. :
Use a break pin tool to align the mounting handle (tail) with a hammer to strike the punching tool and the tail handle can be removed. :
When there is a problem with the installation of the threaded screw sleeve, (such as a jumper), the threaded sleeve can be taken out by the wire threading tool. :

מבצעים דומים