• המחיר המעולה
  • חדש
GYL-XF חשמלי הגדלת חזה, מכשיר חשמלי חזה להרים משפר לעיסוי המכונה, חזה לעיסוי, מתאים שדיים, שדיים כדי למנוע חזה נפול (צבע : 13.5 ס מ)

GYL-XF חשמלי הגדלת חזה, מכשיר חשמלי חזה להרים משפר לעיסוי המכונה, חזה לעיסוי, מתאים שדיים, שדיים כדי למנוע

 
ILS 100.32

כמות
בחנות.

★★Intelligentcontrol לעיסוי מבוא אינטליגנטי לוח בקרה משולב עם זרימת המערכת מאפשרת לך לשלוט על הבריאות שלך באופן חופשי. ★★יניקה חזקה מבוא מוגדלת המשאבה יש 60 W של יניקה חזקה, האפקט ברור.את כוח היניקה הוא מתכוונן והכי נוח לי כוח יכול להיות שנבחר. ★★ליצור את העקומה היפה של החזה מבוא הגדלת חזה כלים יכולים לקדם את רקמת השד פעילות, מיקוד התנועה, להגדיל את השד תוכן כדי להפחית כאב חזה.לשמור את השדיים שלך זקוף וגמיש. ★★בעת שימוש הגדלת חזה, כלי נגינה, רק למקם את משאבת כוס על השד, להפעיל את השלט, זה יעבוד, השד יגיע לגודל הרצוי.בואו להיות בטוח אישה יפה. ★★באיכות גבוהה חומרים : ABS ולא רעיל סיליקון, את כל הגוף, זה בטוח יותר לשימוש.החשמל הגדלת חזה לעיסוי הוא דק במיוחד וקל משקל, זה לעיסוי אספקה אותך לשום מקום להשתמש.השד עקומת עיצוב הגביע מתאים לכל צורת השד, כדי למנוע מגע, אי-ציות מוביל המסכן results Specification : צבע : pink Size : 11.5 ס "מ , 12.5 ס" מ , 13.5 ס " מ , 14.5 cm Power אספקת מצב : rechargeable Charging זמן : כ-4 hours Control שיטה : מרחוק control Gear התאמת : 5 gears Mode : 2 מצבים ניתן selected It יכול להיות בשימוש במשך יותר מ 1 שעה עם אחד charge Each להשתמש זמן : 15 דקות להפסיק באופן אוטומטי. זה יכול להיות מבאס ושוחררה באופן אוטומטי, או זה יכול להיות מבאס כל הזמן. ואתה יכול לבחור ולהתאים על ידי עצמך!חבילת Including1 x השד לעיסוי set Note : מומלץ כי כל עיסוי הוא 15-45 דקות, 1-3 פעמים ביום.אסור להשתמש : בנות מתחת לגיל 18.


אודות המוצר

Color:
pink
Size:
11.5cm , 12.5cm , 13.5cm , 14.5cm
Power supply mode:
rechargeable
Charging time:
about 4 hours
Control method:
remote control
Gear adjustment:
5 gears
Mode:
2 modes can be selected
It can be used for more than 1 hour with one charge :
Each use time:
15 minutes automatically stop It can be sucked and released automatically, or it can be sucked all the time, and you can choose and adjust by yourself!
Package Including :
1 x breast massager set :
It is recommended that each massage is 15-45 minutes, about 1-3 times a day. :
It is forbidden to use :
girls under the age of 18.

מבצעים דומים